: 142214
Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Wołów...
kraj
28.10.2014 r.

"Policyjna Akcja Znicz 2014".

W związku ze zbliżającym się dniem „Wszystkich Świętych „ funkcjonariusze wołowskiej policji będą prowadzić wzmożone działania policyjne pod kryptonimem „Znicz 2014” na głównych ciągach komunikacyjnych oraz wszystkich dróg dojazdowych do cmentarzy na terenie powiatu wołowskiego. Działania mają przede wszystkim na celu zapewnienie płynności i bezpieczeństwa ruchu w rejonach cmentarzy.

więcej »»
Wińsko
28.10.2014 r.

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych.

Dzielnicowi wspólnie z przedstawiciel gminy w Wińsku spotkali się z uczniami klas I – III. Spotkanie organizowano w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców.

więcej »»
Wołów
27.10.2014 r.

Odpowiedzialność prawna nieletnich.

Policjanci z Zespołu ds. Prewencji Kryminalnej z Komendy Powiatowej Policji w Wołowie rozpoczęli cykl spotkań z młodzieżą klas gimnazjalnych dotyczącą między innymi problematyki odpowiedzialności prawnej nieletnich.

więcej »»
Wołów
21.10.2014 r.

Jesień - zadbajmy o swoje bezpieczeństwo.

Szybko zapadający zmrok, opady deszczu i zalegające na jezdni liście mogą być przyczyną wypadków i kolizji drogowych. Wielu rowerzystów i pieszych porusza się po drodze w ciemnych ubraniach, które dla innych użytkowników drogi są niewidoczne.

więcej »»
powiat
21.10.2014 r.

Działania "Trzeźwy poranek" na drogach powiatu wołowskiego.

Policjanci z ogniwa Ruchu Drogowego cyklicznie przeprowadzają akcje skierowane na zwalczanie przestępstw i wykroczeń związanych z ruchem drogowym.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu