: 159509
Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Wołów...
powiat
29.09.2015 r.

Spotkania z najmłodszymi mieszkańcami powiatu.

Przedszkolaków i uczniów odwiedzają policjanci. Wszystko po to, by z najważniejszymi wiadomościami i wskazówkami dotyczącymi bezpieczeństwa na drodze dotrzeć do najmłodszych

więcej »»
powiat
29.09.2015 r.

Targi Pracy

Przedsięwzięcie skierowane przede wszystkim do młodzieży ostatnich klas gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych, którzy chcą znaleźć zatrudnienie czy też poszukują atrakcyjnego zawodu.

więcej »»
Kraj
28.09.2015 r.

Międzynarodowy Dzień - Tydzień Mediacji

Informujemy, że w tym roku Międzynarodowy Dzień Mediacji przypada na 15 października , natomiast Tydzień Mediacji odbędzie się w dniach 12-17 października. Koncepcja tegorocznych obchodów przebiegających pod hasłem "Masz prawo do mediacji" opiera się na propagowaniu inicjatyw lokalnych, włączeniu lokalnych środowisk do działań a także współpracy pomiędzy ośrodkami mediacyjnymi, wymiarem sprawiedliwości i Ministerstwem Sprawiedliwości.

więcej »»
Wołów
24.09.2015 r.

Policja Apeluje – noś odblaski.

Od 31 sierpnia 2014r. każdy pieszy, który porusza się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego grozi mandat – od 20 do 100 zł.

więcej »»
Wrocław - Wołów
24.09.2015 r.

Policjanci zapobiegli tragedii, udaremniając w porę samobójstwo młodej kobiety


Natychmiastowa reakcja i działania podjęte niezwłocznie przez policjantów z Wrocławia i Wołowa, udaremniły próbę targnięcia się na własne życie młodej dziewczyny. Działania podjęto w związku z informacją, otrzymaną drogą elektroniczną przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu