: 139394
Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Wołów...
powiat
30.08.2014 r.

Trwają przygotowania do działań "Bezpieczna Droga do Szkoły".

1 września 2014 roku, policjanci rozpoczną ogólnokrajowe działania prewencyjne na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej "BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY". Głównym celem akcji jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieci w drodze do szkoły oraz monitorowanie ruchu kołowego w rejonach placówek oświatowych. Od kilku dni policjanci sprawdzają drogi i ulice pod kątem prawidłowości ustawienia i stanu technicznego znaków drogowych oraz urządzeń ostrzegawczo - zabezpieczających w rejonach szkół.

więcej »»
kraj
30.08.2014 r.

Obowiązkowe odblaski dla pieszych.

Od 31 sierpnia każdy pieszy, który będzie się poruszał po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego będzie groził mandat – od 20 do 500 zł.

więcej »»
kraj
30.08.2014 r.

Policja apeluje, sprawcy usiłują wyłudzić pieniądze metodą na "wnuczka".


Policjanci apelują do osób starszych, samotnie mieszkających o zachowanie szczególnej ostrożności i nie wpuszczanie do domów osób obcych oraz nie przekazywania nieznajomym pieniędzy. Policja odnotowała zgłoszenia, o próbie oszustwa na szkodę osób starszych metodą na "wnuczka".

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu