: 141793
Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Wołów...
Wołów
21.10.2014 r.

Jesień - zadbajmy o swoje bezpieczeństwo.

Szybko zapadający zmrok, opady deszczu i zalegające na jezdni liście mogą być przyczyną wypadków i kolizji drogowych. Wielu rowerzystów i pieszych porusza się po drodze w ciemnych ubraniach, które dla innych użytkowników drogi są niewidoczne.

więcej »»
powiat
21.10.2014 r.

Działania "Trzeźwy poranek" na drogach powiatu wołowskiego.

Policjanci z ogniwa Ruchu Drogowego cyklicznie przeprowadzają akcje skierowane na zwalczanie przestępstw i wykroczeń związanych z ruchem drogowym.

więcej »»
Wołów
20.10.2014 r.

Cios w narkobiznes.

Policjanci z Wołowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Za tego typu przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności a w przypadku posiadania znacznych ilości grozi nawet kara do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
KRAJ
17.10.2014 r.

Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

Przestępstwo handlu ludźmi jako współczesna forma niewolnictwa stanowi jedną z najcięższych zbrodni, godzącą w podstawowe wartości człowieka, jakimi są wolności i godność ludzka. Zwalczanie tego procederu stanowi wyzwanie dla całej Unii Europejskiej. 18 października obchodzony jest Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi. Polska Policja po raz kolejny bierze aktywny udział w realizacji tego przedsięwzięcia.

więcej »»
KRAJ
17.10.2014 r.

Masz informacje o przypadkach handlu ludźmi – skontaktuj się z Policją

Komenda Główna Policji utworzyła skrzynkę e-mailową i infolinię, dzięki którym każdy, kto ma informacje o przypadkach handlu ludźmi, będzie mógł się skontaktować z policjantami. Pisząc na adres handelludzmibsk@policja.gov.pl. lub dzwoniąc pod numer 664 974 934, można zapobiec ludzkim tragediom. Nie bądźmy obojętni!

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu