: 143677
Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Wołów...
powiat
26.11.2014 r.

"Razem Bezpiecznie".

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Wołowie prowadzą cykl spotkań z młodzieżą z Hufca Pracy w Wołowie i Brzegu Dolnym, w ramach przygotowania do turnieju "Razem Bezpiecznie".


więcej »»
Brzeg Dolny
26.11.2014 r.

Zatrzymani za włamania

Policjanci z Komendy Powiatowej w Wołowie zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o włamania do piwnic. Sprawcy dostali się bądź próbowali się włamać w sumie do 7 pomieszczeń. Za tego typu czyny grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Wołów
24.11.2014 r.

Wspólne kontrole.

Policjanci realizując działania pomocowe w ramach akcji „Zima 2014/2015” sprawdzają pustostany, ogrody działkowe, węzły cieplne oraz inne tego typu miejsca, gdzie mogą znajdować się osoby potrzebujące pomocy.

więcej »»
Brzeg Dolny
21.11.2014 r.

Zatrzymane trzy osoby za kradzież mienia.

Policjanci z dolnobrzeskiego komisariatu zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę podejrzanych o przestępstwo przeciwko mieniu. Jak ustalili funkcjonariusze sprawcy kradli elementy metalowe. Podejrzani trafili do policyjnego aresztu. Za swoje czyny odpowiedzą teraz przed sądem. Grozić im może kara do 5 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
KRAJ
20.11.2014 r.

Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz!

Zwrócenie uwagi na ryzyko związane z zawieraniem umów finansowych, w tym przede wszystkim z zaciąganiem wysoko oprocentowanych, krótkoterminowych pożyczek, oraz z korzystaniem z usług finansowych, które nie podlegają szczególnemu nadzorowi państwa – to główny cel kampanii społecznej „Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz”. Jednym z patronów akcji jest Policja.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu