: 143264
Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Wołów...
Brzeg Dolny
21.11.2014 r.

Zatrzymane trzy osoby za kradzież mienia.

Policjanci z dolnobrzeskiego komisariatu zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę podejrzanych o przestępstwo przeciwko mieniu. Jak ustalili funkcjonariusze sprawcy kradli elementy metalowe. Podejrzani trafili do policyjnego aresztu. Za swoje czyny odpowiedzą teraz przed sądem. Grozić im może kara do 5 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
KRAJ
20.11.2014 r.

Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz!

Zwrócenie uwagi na ryzyko związane z zawieraniem umów finansowych, w tym przede wszystkim z zaciąganiem wysoko oprocentowanych, krótkoterminowych pożyczek, oraz z korzystaniem z usług finansowych, które nie podlegają szczególnemu nadzorowi państwa – to główny cel kampanii społecznej „Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz”. Jednym z patronów akcji jest Policja.

więcej »»
Wołów
20.11.2014 r.

Pamiętajmy o bezdomnych i samotnych.

Okres zimy to trudny czas do przetrwania zarówno dla osób bezdomnych oraz samotnie zamieszkujących.

więcej »»
Wołów
20.11.2014 r.

78-letnia kobieta okradła 74-letniego mężczyznę.

Policjanci z powiatu wołowskiego otrzymali zgłoszenie o kradzieży na szkodę starszego mężczyzny. Okazało się, że podejrzaną w tej sprawie osobą jest starsza kobieta, którą mężczyzna poznał na jednym z portali internetowych i zaprosił do swojego mieszkania. Sprawczyni wykorzystując okazję okradła podczas wizyty swojego gospodarza, zabierając mu telefon komórkowy i pieniądze. Podejrzana została zatrzymana na terenie powiatu szczycieńskiego, gdzie przyznała się do kradzieży. O jej dalszym losie zdecyduje sąd.

więcej »»
powiat
15.11.2014 r.

Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych

Rocznie w wypadkach drogowych na całym świecie ginie ponad 1,2 mln osób.Na polskich drogach to każdego dnia średnio aż 11 osób. Ponad 100 zostaje rannych. Choć liczba wypadków, zabitych i rannych spada, to przecież wielu tragedii można by było zapewne uniknąć, zachowując choćby rozsądek za kierownicą. Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych obchodzony jest każdego roku, w trzecią niedzielę listopada. Z roku na rok rośnie też liczba krajów na wszystkich kontynentach, które włączają się w jego obchody. Dolnośląscy policjanci apelują o rozsądek oraz rozwagę na drodze.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu