: 140806
Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Wołów...
Wołów
25.09.2014 r.

Zatrzymana za włamanie i kradzież.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wołowie zatrzymali kobietę podejrzaną o włamanie i odzyskali część skradzionych rzeczy. Łupem podejrzanej padło mienie o wartości 650 złotych. Za tego typu czyn grozić może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Wołów
25.09.2014 r.

Przewoził amfetaminę - zatrzymali go policjanci.

Wołowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał środki odurzające. Wpadł podczas kontroli drogowej, jaką przeprowadzili funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego w ramach działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej. Policjanci w odzieży mężczyzny oraz pojeździe znaleźli blisko 17 porcji amfetaminy. Za posiadanie narkotyków grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Wołów
25.09.2014 r.

Zatrzymany za włamanie i kradzież.

Policjanci z Wołowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwo przeciwko mieniu. Jak ustalili funkcjonariusze sprawca wyłamał drzwi do automatu z napojami i dokonał kradzieży pieniędzy. Za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Wołów
25.09.2014 r.

Poszukiwany zatrzymany z narkotykami

Policjanci z Wołowa zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany oraz posiadał przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę, z której można uzyskać około kilkadziesiąt porcji handlowych. Teraz grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Wołów
24.09.2014 r.

SENIORZE NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ.

TYLKO NASZA OSTROŻNOŚĆ, CZUJNOŚĆ I DYSTANS DO PRZEKAZYWANYCH INFORMACJI SPOWODUJĄ, IŻ NIE STANIEMY SIĘ KOLEJNĄ OFIARĄ BEZWZGLĘDNEGO OSZUSTWA!

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu