: 153759
Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Wołów...
kraj
01.07.2015 r.

Telefon bezpieczeństwa dla zagranicznych turystów.

Ruszył Telefon Bezpieczeństwa dla turystów, który w tym roku został po raz pierwszy zintegrowany z Polskim Systemem Informacji Turystycznej. Od października do maja, w godzinach 8.00-18.00, a od 1 czerwca do 30 września, w godzinach 8.00-22.00, turyści zagraniczni będą mogli uzyskać potrzebne informacje oraz pomoc w sytuacjach wymagających specjalistycznej porady. Pracownicy obsługujący Contact Center będą posługiwać się biegle językiem angielskim, niemieckim i rosyjskim.

więcej »»
Wołów
01.07.2015 r.

Bezpieczne wakacje

Wzorem lat ubiegłych policjanci Komendy Powiatowej Policji w Wołowie w okresie wakacji prowadzić będą działania profilaktyczne oraz kontrolne na rzecz poprawy bezpieczeństwa osób korzystających z letniego wypoczynku a szczególnie dzieci i młodzieży.

więcej »»
kraj
22.06.2015 r.

Nie daj się zrobić w słupa

Kampania „Nie daj się zrobić w słupa” zainicjowana została przez Kontrolę Skarbową w październiku 2014 roku. Swoim zakresem obejmuje działania bezpośrednie polegające na spotkaniach informacyjno-edukacyjnych z młodzieżą akademicką, młodzieżą klas maturalnych a także z osobami szukającymi zatrudnienia – zarejestrowanymi w biurach pracy. Jednocześnie podejmowane są działania pośrednie za pomocą mediów: radia, telewizji Internetu i prasy.

więcej »»
Wołów
21.06.2015r.

Logistycy poznali pracę policjantów.

Zajęcia dla klasy o kierunku logistycznym z Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wołowie odbyły się w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Wołowie. W ramach innowacji pedagogicznej młodzież spotkała się z policjantami i pracownikami cywilny wołowskiej Policji.

więcej »»
Wołów
18.06.2015r.

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych.

Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi okres beztroskiej zabawy i odpoczynku. Dlatego też, aby wszystkie dzieci wróciły całe i zdrowe z wakacyjnych podróży, policjanci Komendy Powiatowej Policji w Wołowie przypominają im o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu