: 146749
Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Wołów...
powiat
23.01.2015 r.

POLICJA APELUJE "ZACHOWAJ CZUJNOŚĆ"

W ostatnich dniach Policjanci odnotowali kradzież z włamaniem do domów jednorodzinnych na terenie powiatu wołowskiego. Sprawca/y najczęściej włamują się po pokonaniu słabych zabezpieczeń lub wykorzystują nadarzające się okazje uchylonych okien lub drzwi balkonowych.

więcej »»
powiat
21.01.2015 r.

Odprawa roczna policji wołowskiej.

19 stycznia 2015r o godzinie 12.00 w Starostwie Powiatowym w Wołowie, odbyła się odprawa roczna podsumowująca wyniki pracy uzyskane przez funkcjonariuszy Policji powiatu wołowskiego w 2014 roku.

więcej »»
Brzeg DOlny
20.01.2015 r.

Policjanci zatrzymali włamywacza

Kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie zatrzymanemu przez policjantów z powiatu wołowskiego a podejrzanego o włamanie. Sprawca pokonując zabezpieczenia dostał się do wnętrza jednego z obiektów handlowych na terenie Brzegu Dolnego i skradł wyroby tytoniowe. Funkcjonariusze odzyskali zrabowany towar. Jak się później okazało podejrzany ma na swoim koncie jeszcze inne tego typu przestępstwa. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

więcej »»
powiat
20.01.2015 r.

Masz psa lub napotkałeś na swojej drodze agresywnego czworonoga – o czym powinieneś wiedzieć.

Kto odpowiada za psa, gdzie zgłaszać przypadki złego traktowania zwierzęcia, gdzie zgłaszać błąkające się bezpańskie psy, jak zachować się w przypadku zagrożenia ze strony agresywnego zwierzęcia oraz jakie obowiązki ma właściciel czworonoga? O tym warto wiedzieć, a odpowiedzi na te pytania znajdziecie Państwo w poniższym materiale.

więcej »»
KRAJ
20.01.2015r. r.

ROK 2014 BARDZIEJ BEZPIECZNY

Duży spadek liczby przestępstw kryminalnych, coraz częściej ujawniane przez policjantów przestępstwa gospodarcze oraz wysoka wykrywalność sprawców przestępstw – to trendy podsumowujące statystycznie rok 2014. Spadła liczba zarówno poważnych przestępstw kryminalnych (zabójstwa, rozboje z bronią lub niebezpiecznym narzędziem), jak też mniej groźnych w skutkach, lecz uciążliwych dla społeczeństwa przestępstw takich jak drobne kradzieże lub uszkodzenia mienia.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu