: 155035
Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Wołów...
Brzeg Dolny
29.07.2015 r.

Próbowali wyłudzić pieniądze metodą na "wnuczka".


Policjanci apelują do osób starszych, samotnie mieszkających o zachowanie szczególnej ostrożności i nie wpuszczanie do domów osób obcych oraz nie przekazywania nieznajomym pieniędzy. Policja odnotowała zgłoszenia, o próbie oszustwa na szkodę osób starszych metodą na "wnuczka".

więcej »»
Wołów
28.07.2015r.

UWAGA !!! UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM.

W związku z planowaną uroczystością związaną z Obchodami Święta Policji w Komendzie Powiatowej Policji w Wołowie informujemy, że na czas uroczystości mogą nastąpić utrudnienia w ruchu drogowym.

więcej »»
Wołów
22.07.2015 r.

Policjanci zlikwidowali plantację konopi.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową komendy wojewódzkiej we Wrocławiu wspólnie z wołowskimi funkcjonariuszami pionu kryminalnego, w wyniku przeprowadzonej realizacji wymierzonej w przestępczość narkotykową, namierzyli i zlikwidowali na terenie Dolnego Śląska nielegalną plantację konopi. W sumie ujawniono i zabezpieczono 84 krzewy, które znajdowały się na terenach leśnych powiatu wołowskiego w gminie Wińsko. Obecnie policjanci w dalszym ciągu wyjaśniają wszystkie okoliczności tej nielegalnej uprawy.

więcej »»
Wołów
21.07.2015 r.

Włamywacz do samochodu zatrzymany przez policjantów.

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie do pojazdu i kradzież mienia. Sprawca z samochodu zaparkowanego na terenie jednej z miejscowości w gminie Wołów dokonał kradzieży radioodtwarzacza. Straty właściciel oszacował na kwotę 300 złotych. Za swój czyny mężczyzna odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Wołów
21.07.2015 r.

Bezpieczne wakacje 2015

Wzorem lat ubiegłych policjanci Komendy Powiatowej Policji Wołowie oraz w Brzegu Dolnym w okresie wakacji prowadzą spotkania z dziećmi i młodzieżą na rzecz poprawy bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu