: 157156
Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Wołów...
Wołów
04.09.2015 r.

Areszt za spowodowanie wypadu i ucieczkę z miejsca zdarzenia.

3 miesiące aresztu, to środek zapobiegawczy, jaki zastosował sąd wobec mężczyzny zatrzymanego przez policjantów, a podejrzanego o spowodowanie wypadku na drodze wojewódzkiej 36 w miejscowości Wińsko w wyniku, którego 25-letni mężczyzna jadący rowerem odniósł poważne obrażenia ciała. Za tego typu przestępstwo grozi do 4,5 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Wołów
03.09.2015 r.

Zatrzymany za posiadanie środków odurzających.

Policjanci z dolnobrzeskiego komisariatu zatrzymali mężczyzna za posiadanie narkotyków. Za tego typu przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Wołów - Wińsko
31.08.2015 r.

Komunikat Policji w Wołowie – poszukujemy świadków wypadku drogowego.

Komenda Powiatowa Policji w Wołowie prowadzi czynności w sprawie wypadku drogowego zaistniałego w 29 sierpnia br. około godz. 20.15– 20.30 na ulicy Rawickiej w Wińsku.

więcej »»
powiat
28.08.2015 r.

Akcja "Ostatni weekend wakacji"
Zmierzając do poprawy bezpieczeństwa i porządku w ruchu drogowym podczas ostatniego weekendu wakacji w dniach od 28 do 30 sierpnia 2015 roku dolnośląscy policjanci prowadzą wzmożone działania kontrolne na terenie całego województwa.

więcej »»
Wołów
28.08.2015 r.

Rusza policyjna akcja "Bezpieczna droga do szkoły"

Wzorem lat ubiegłych policjanci Komendy Powiatowej Policji w Wołowie w związku z nadchodzącym nowym rokiem szkolnym w pierwszych dniach września prowadzić będą zintensyfikowane działania prewencyjne mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa i eliminowanie zagrożeń na jakie narażona jest młodzież szkolna podczas drogi do i ze szkoły.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu