: 144988
Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Wołów...
Wołów
10.12.2014 r.

Podsumowanie projektu rewitalizacji siedziby Komendy Powiatowej Policji w Wołowie

10 grudnia 2014 r. w Wołowie odbyła się konferencja podsumowująca realizację projektu rewitalizacji budynku Komendy Powiatowej Policji w Wołowie, współfinansowanego ze środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013 oraz budżetu Policji w ramach Programu Standaryzacji Jednostek Policji. W uroczystości otwarcia uczestniczył Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinsp. Wojciech Ołdyński.

więcej »»
Wołów
08.12.2014 r.

Uwaga - utrudnienia w parkowaniu.

W związku z planowaną uroczystością związaną z otwarciem Komendy Powiatowej Policji w Wołowie po rewitalizacji budynku informujemy, że na czas uroczystości wejście do budynku znajdować się będzie z tyłu obiektu.

więcej »»
Wołów
08.12.2014 r.

Policja przedstawia portret pamięciowy

W związku z prowadzonym śledztwem w sprawie zabójstwa 19-letniej kobiety, dolnośląska Policja publikuje portret pamięciowy mężczyzny, który może posiadać ważne informacje w tej sprawie.

więcej »»
gm. Wińsko
09.12.2014 r.

Przywłaszczenie drewna z lasu.

Dzielnicowy z Wińska wspólnie z funkcjonariuszem Straży Leśnej ustalili podejrzewanego o kradzież drewna z lasu. Za tego typu przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności

więcej »»
powiat
09.12.2014 r.

Spotkanie z wolontariuszami WOŚP.

11 stycznia 2015 roku kolejny raz wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przystąpią do zbiórki datków. Nad bezpieczeństwem uczestników Wielkiego Finału czuwać będą policjanci.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu