: 152048
Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Wołów...
Wołów
25.05.2015 r.

PREWENCJA ALE INACZEJ

Finał tegorocznej imprezy odbył się 21 maja 2015r. na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wołowie, przy uroczystej oprawie muzycznej przygotowanej przez Orkiestrę Policyjną z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. W turnieju brało udział 17 reprezentacji ze szkół podstawowych powiatu wołowskiego. Aktywny udział w konkurencjach wzięło 102 uczniów.

więcej »»
powiat
22.05.2015 r.

Stracili prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości.

Zgodnie z nowymi przepisami dwóch kierujących stracił prawo jazdy na trzy miesiące za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. Kierowcy przekroczył prędkość o ponad 50 km. Dodatkowo zostali ukarani mandatem oraz punktami karnymi.

więcej »»
Wołów
20.05.2015 r.

Zatrzymany podczas kradzieży rur miedzianych.

Ponad 12 metrów bieżących, miedzianych rur spustowych z jednego z budynków na terenie miast. Sprawca zatrzymany w policyjnym areszcie. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Wołów
20.05.2015 r.

Zatrzymany na gorącym uczynku usiłowania włamania do punktu handlowego.

Policjanci zatrzymani dwóch podejrzanych do usiłowania włamania do punktu handlowego w Wołowie. Za usiłowanie włamania grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
kraj
14.05.2015 r.

Surowsze kary dla piratów drogowych i pijanych kierowców

Utrata prawa jazdy za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h oraz przestępstwo prowadzenia pojazdu po utracie uprawnień to tylko niektóre ze zmian, które zaczną obowiązywać w najbliższy poniedziałek. Dziś Małgorzata Woźniak, rzecznik MSW oraz mł. insp. Marek Konkolewski z Biura Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji przedstawili szczegóły nowelizacji przepisów.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu